INTERMOBI sponsorem Akademii!

19
Październik
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-10 / U-11 / U-12 / U-13 / U-14 / U-15 / U-16 / U-17 / U-8 / U-9

BAZ181019_005

To nie koniec wsparcia dla Akademii. Sponsorem wiślackiej młodzieży została firma INTERMOBI! Logotyp firmy, która ma w Krakowie siedzibę znajdzie się na plecach wszystkich meczowych koszulkach drużyn Akademii.

INTERMOBI jest polską firmą, która realizuje prestiżowe inwestycje w całej Europie. Specjalizuje się w kompleksowych pracach wykończeniowych oraz remontach budynków użyteczności publicznej, jak również w realizacji obiektów mieszkalnych o indywidualnym charakterze i wysokim standardzie wykończenia. Na rynku działa od ponad dekady. Wśród usług nowego sponsora Akademii znajdziemy między innymi roboty modernizacyjne na obiektach użyteczności publicznej, aranżacje terenów czy kompleksowe doradztwo w zakresie realizowanych inwestycji.

BAZ181019_002

W tych trudnych chwilach mamy powiew optymizmu. Pracujemy dalej, mamy przed sobą jeszcze wiele wyzwań, dlatego solidne wsparcie jest nieocenione. Symbolicznie sponsora reklamuje Patryk Pischinger. Zawodnik z rocznika 2002, który zaczynał jeszcze w Szkółce Piłkarskiej, a niedawno zadebiutował w sparingu pierwszej drużyny. Ma 16 lat, wiele przed nami, wierzę, że też przed nami – mówi Rafał Wisłocki, Dyrektor Akademii.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x