High Class Rent sponsorem Wiślackich Skrzatów!

19
Październik
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

DSC_0044

Miło nam poinformować, że grono partnerów Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków powiększyło się o dwie kolejne firmy. Pierwszą z nich jest High Class Rent, specjalizująca się w wynajmie aut luksusowych, sportowych oraz użytkowych, w cenach przystępnych dla każdego.

Firma, która swoją siedzibę ma bardzo blisko Wisły – przy ul. Chodowieckiego 3, a więc obok obiektów treningowych postanowiła się zaangażować w projekt dedykowany najmłodszym – Wiślackie Skrzaty. Logotyp oddziału krakowskiego znajdzie się na froncie koszulek przedszkolaków, trenujących przy Reymonta 22 w każdą sobotę. Współpraca obowiązywać będzie do co najmniej końca obecnego sezonu.

DSC_0018

Jest nam niezmiernie miło, że nasza praca jest doceniana. Projekt Wiślackie Skrzaty jest wyjątkowy, ponieważ tutaj nie ma wyników, nie ma punktów, jest tylko chęć zabawy i wszyscy, którzy przyprowadzają swoje dzieci co sobotę na nasze obiekty chyba to potwierdzą – mówi Rafał Wisłocki, Dyrektor Akademii. W zajęciach, które w obecnym sezonie dedykowane są rocznikom 2013, 2014 i 2015, co weekend, bierze udział około 100 dzieci.

Ze szczegółami działalności nowego sponsora Wiślackich Skrzatów można zapoznać się na stronie internetowej highclassrent.pl. W ofercie High Class Rent znajdziemy takie samochody jak LAMBORGHINI AVENTADOR czy FERRARI 488. Oprócz wsparcia finansowego nowy partner Akademii przeprowadzi konkurs dedykowany opiekunom dzieci uczęszczających na weekendowe zajęcia. O tym informować będziemy wkrótce!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x