Gdzie zagrają nasze drużyny w sezonie 2018/19?

14
Sierpień
2018

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-12 / U-13 / U-14 / U-15 / U-16 / U-17

BAZ08182017-5337

Dwie drużyny w Centralnej Lidze Juniorów, dwie przeciwko starszym i jedna w najwyższej lidze wojewódzkiej. Już w środę początek meczów o ligowe punkty. Gdzie można będzie śledzić poczynania młodej Wisły?

Nabór dla rocznika 2012!

Dwie najstarsze drużyny w Akademii, czyli U17 i U15 przystąpią do Centralnej Ligi Juniorów, gdzie będą rywalizowali z najlepszymi drużynami w południowo-wschodniej Polsce. Pierwsze mecze rozegrają w najbliższy weekend – Wisła U17 podejmie Karpaty Krosno, natomiast Wisła U15 pojedzie do Białej Podlaskiej gdzie zmierzy się z miejscowym TOP 54. Terminarze meczów Wisły w CLJ do sprawdzenia TUTAJ i TUTAJ.

Najwcześniej, bo w środę, rozgrywki wznowi rocznik 2006, czyli drużyna U13, który występować będzie w najwyższej Małopolskiej Lidze Młodzików. Podopieczni trenera Patryka Jałochy zagrają w lidze składającej się z ośmiu drużyn. Pierwszym rywalem będzie Dunajec Nowy Sącz.

Przed sporym wyzwaniem staną drużyny U12 (rocznik 2007) oraz U14 (rocznik 2005), które zostały zgłoszone do możliwie najwyższych lig okręgowych, w których dominować będą odpowiednio roczniki 2006 i 2004. Obie nasze drużyny staną przed sporym wyzwaniem, jakim jest rywalizacja z przeciwnikami starszymi i mocniejszymi fizycznie. Jednocześnie dobre wyniki w rundzie jesiennej mogą sprawić, że wiosną na poziomie wojewódzkim będą występować dwie drużyny Wisły Kraków. Najważniejszy jednak będzie rozwój indywidualny każdego zawodnika. Wszystkie mecze domowe, w przypadku odpowiedniej pogody, rozgrywane będą na boisku przy ul. Reymonta 22.

Z relacjami z występów młodzieży Wisły Kraków można być na bieżąco na naszej stronie oraz na Twitterze: @akademiawisly.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x