CLJ: Wisła Puławy ograna na wyjeździe 3:1!

Maj
2015

Kategoria Aktualności / U-17

JS_www

W przedostatniej kolejce Centralnej Ligi Juniorów Wisła Kraków pokonała na wyjeździe Wisłę Puławy 3:1. Podopiecznym Dariusza Marca został jeden mecz do końca sezonu, za tydzień u siebie ze Stalą Rzeszów.

Wiślacy dobrze rozpoczęli to spotkanie, już w 9. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą gola Ernesta Świętka. Później jednak gospodarze wyrównali, a mogli nawet wyjść na prowadzenie, jednak dobrze zachował się Mateusz Wieczorek. W drugiej połowie Biała Gwiazda przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. W 74. oraz w 77. minucie piłka wylądowała w siatce gospodarzy, a strzelcami goli byli Grzegorz Kociołek oraz Kamil Szlachta.

Mecz z jednej i drugiej strony był przeciętny. Widać było, że Wisła Puławy to jeden ze słabszych rywali w lidze i miejsce w tabeli jest odzwierciedleniem tej gry. Z przebiegu gry byliśmy lepsi, ale nie uważam, że zagraliśmy jakoś nadzwyczaj dobrze. Na wysokości zadania stanął Mateusz Wieczorek, który gdy jeszcze był remis wybronił kilka piłek. Ernest Świętek jest aktualnie pierwszym napastnikiem, więc musi strzelać bramki. Grzegorz Kociołek gra za nim, jest jakby drugim napastnikiem więc to również jego rola. W przerwie zdjąłem trzech zawodników z rocznika 1996, gdyż nie wnosili oni do gry tyle, ile ich młodsi koledzy – powiedział Dariusz Marzec.

Wisła Puławy – Wisła Kraków 1:3 (1:1)