ATI: Zajęcia w najbliższym tygodniu przełożone!

29
Październik
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności

ATI

Niestety musimy poinformować, że w związku ze Świętem Zmarłych i pokryciem się terminów zajęcia w dniach 30-31 października i 1 listopada zostały odwołane. Cykl zajęć indywidualnych zostanie przesunięty o tydzień.

Poniżej informacje dotyczące Akademii Techniki Indywidualnej. Zapisy oraz więcej informacji: ati@tswisla.pl

Co to jest ATI?
Projekt Akademia Techniki Indywidualnej to nowoczesne i profesjonalne kształcenie piłkarskie dla dzieci i młodzieży – w małych grupach, z podejściem indywidualnym. Trenerzy Jania i Papież będą skupiali się przede wszystkim na technice użytkowej. – Ćwiczenia będziemy dozować w zależności od kategorii wiekowej, im starsza grupa tym ten poziom będzie bardziej zaawansowany – mówi Papież.

Dwóch trenerów – dwunastu zawodników.
Ćwiczącym zawodnikom zostanie poświęcona maksymalna uwaga trenerów. – Dwóch trenerów przeważnie pracuje przy grupie dwudziestoosobowej, natomiast tutaj będziemy mieli do czynienia z co najwyżej dwunastką trenujących. Dzięki temu zwrócimy dużą uwagę na dokładność i będziemy w stanie wyłapać każdy błąd w wykonaniu danego ćwiczenia. Zajęcia cechować będzie duża intensywność – dodaje trener rocznika 2007 w Wiśle.

Jakich ćwiczeń można się spodziewać?
Elementy koordynacyjne zostaną wdrożone, ale wszystko będzie wykonywane z piłką. Czyli między innymi kontrola piłki, gra 1 na 1, rozumienie gry, umiejętność wykorzystania gry w przewadze czy przyjęcie kierunkowe. Będziemy starać się wychwycić wszystkie niedoskonałości, nauczyć i iść dalej by stworzyć kompletnego zawodnika. ATI można traktować jako piłkarskie korepetycje, ponieważ zapisać się do niej może każdy – tłumaczy Papież. Zgłoszenia należy wysyłać na adres ati@tswisla.pl.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x