ATI: Majowy cykl – ostatnie miejsca!

04
Maj
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-10 / U-11 / U-7 / U-8 / U-9

BAZ190303-1982

Od przyszłego tygodnia rusza ostatni w tym sezonie już cykl Akademii Techniki Indywidualnej! Zapisywać się można poprzez ati@tswisla.pl. Zapraszamy! Szczegóły poniżej.

TERMINY
Cykl: 6/7.05, 13/14.05, 20/21.05, 27/28.05

DNI TRENINGOWE
Poniedziałek 19:00 oraz 20:00 – rocznik 2011 oraz 2010
Wtorek 19:00 oraz 20:00 – roczniki 2009 i 2008

CENA (za cykl):
120 zł – zawodnicy z Wisły Kraków
150 zł – zawodnicy spoza Wisły Kraków

Zgłoszenia dokonujemy mailowo na ati@tswisla.pl w tytule wpisując ZGŁOSZENIE, IMIĘ NAZWISKO, ROCZNIK. Na przykład: ZGŁOSZENIE JAN KOWALSKI 2008. Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń!

Co to jest ATI?
Projekt Akademia Techniki Indywidualnej to nowoczesne i profesjonalne kształcenie piłkarskie dla dzieci i młodzieży – w małych grupach, z podejściem indywidualnym. Trenerzy Jania i Papież będą skupiali się przede wszystkim na technice użytkowej. – Ćwiczenia będziemy dozować w zależności od kategorii wiekowej, im starsza grupa tym ten poziom będzie bardziej zaawansowany – mówi Maciej Papież, jeden z trenerów prowadzących zajęcia.

Dwóch trenerów – dwunastu zawodników.
Ćwiczącym zawodnikom zostanie poświęcona maksymalna uwaga trenerów. – Dwóch trenerów przeważnie pracuje przy grupie dwudziestoosobowej, natomiast tutaj będziemy mieli do czynienia z co najwyżej dwunastką trenujących. Dzięki temu zwrócimy dużą uwagę na dokładność i będziemy w stanie wyłapać każdy błąd w wykonaniu danego ćwiczenia. Zajęcia cechować będzie duża intensywność – dodaje asystent trenera CLJ U18, Pawła Regulskiego.

Jakich ćwiczeń można się spodziewać?
Elementy koordynacyjne zostaną wdrożone, ale wszystko będzie wykonywane z piłką. Czyli między innymi kontrola piłki, gra 1 na 1, rozumienie gry, umiejętność wykorzystania gry w przewadze czy przyjęcie kierunkowe. Będziemy starać się wychwycić wszystkie niedoskonałości, nauczyć i iść dalej by stworzyć kompletnego zawodnika. ATI można traktować jako piłkarskie korepetycje, ponieważ zapisać się do niej może każdy – tłumaczy Papież. Zgłoszenia należy wysyłać na adres ati@tswisla.pl.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x