2010 /U8 Wisła Kraków gr. 2 vs AP 21 Chrzanów – galeria zdjęć

08
Październik
2017

Autor Redakcja

Kategoria U-8

5 vs AP 21

W dniu 07.10.2017 (sobota) grupa druga rozegrał sparing przeciwko UKS AP 21 Chrzanów. Chłopcy kształtowali swoje charaktery w deszczu  😎 Nie przeszkodziło im to jednak w dobrej zabawie. Sporo sytuacji, w których mogli dryblować, strzelać gole, podejmować ważne decyzje na pewno zaprocentuje. Zdobywanie takiego doświadczenia, w którym chłopiec staje do walki w prawdziwym meczu piłki nożnej przeciwko nieznanemu rywalowi to dla nich wielka sprawa  😛

 

W przerwie kilka uwag trenera odnośnie krycia przeciwnika i ustawienia na pozycjach i można było kontynuować te wielkie emocje z perspektywy młodego piłkarza. Dla nas dorosłych to zwykły mecz. Dla nich duże wyzwanie. Dlatego należy wspierać ich dobrym słowem. Chwalić za zaangażowanie. Nawet nie żartować, że syn zagrał słabo bo oni biorą to do siebie.

 

Na koniec „high five” z przeciwnikiem, któremu zawsze należy się szacunek za to, że staje do walki.

 

Poniżej początkowe ustawienie na boisku (jeden bramkarz grający jak ostatni obrońca, dwóch obrońców mających ustawiać się szeroko- szczególnie przy wznowieniu od naszej bramki, jeden środkowy pomocnik szukający linii podania oraz napastnik uczący się grać tyłem do bramki przeciwnika). Później oczywiście dużo zmian, aby każdy zawodnik mógł zagrać na każdej pozycji bez względu na predyspozycje. Specjalizacja na pozycjach odbywa się dopiero w późniejszym wieku.

 

2010 gr.2

 

1 vs AP 21

 

2 vs AP 21

 

3 vs AP 21

 

4 vs AP 21

 

TSW 2 vs AP 21 2010

 

TSW 2 vs AP 21 2010 grupy

 

Obecni na gimnastyce (07.10.2017) :

Szumny, Wróblewski, Janik, Konieczny, Przybyłko, Lenda, Pyrczak, Wiśniowski, Wojtoń, Rajtar, Babiński, Kryczka, Makara.

 

gimnastyka 2010

 

gimnastyka 2010 podpór

 

Dziękuję Pani Rojek za szybkie wysłanie zmniejszonych zdjęć na maila. Dzięki temu mogłem dodać zdjęcia do powyższego newsa.

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x