2010 /U8 PROJEKT: Jazda, jazda, jazda- BIAŁA GWIAZDA !

07
Październik
2017

Autor Redakcja

Kategoria U-8

biała gwiazda-logo

W celu zwiększenia ilości podejmowanych prób wykonania zwodów w meczach startuje projekt: Jazda, jazda, jazda- BIAŁA GWIAZDA ! Chłopcy w grupie 1 i 2 rocznika 2010 uczą się na treningach różnych zwodów. Jednak opanować zwód na treningu a wykonać go w meczu to dwie różne rzeczy. Dlatego zwiększamy motywację przez prosty zabieg. Za wykonanie w grze nauczonego zwodu chłopiec może dostać od trenera „gwiazdkę” w tabelce oraz naklejkę jako namacalny dowód sukcesu.

Od dwóch tygodni już są przyznawane „Białe Gwiazdy”. Chłopcy, którzy zostali dostrzeżeni przez trenera mają wpisywane zaliczenie zwodu w tabelce (projekt poniżej). Nie można dostać dwóch gwiazdek za ten sam zwód. Zwody stopniowo będą nauczane i doskonalone. Na razie opracowaliśmy 6 zwodów a w projekcie mamy 15 zwodów/ zagrań. Nie będzie jednak można wcześniej dostać gwiazdki za zwód, którego nie uczyliśmy się na treningu.

 

biała gwiazda gr. 111

 

 

biała gwiazda gr.222

 

Poniżej wzór naklejek jakie będą rozdawane za wykonanie zwodu:

 

LOGO- gwiazda wśród Akademii

 

Naklejkę tą będzie można z kolei wkleić do wydruku, który trener przekaże Rodzicom. Wtedy chłopiec może powiesić sobie w pokoju druk w formie plakatu i zaznaczać naklejkami, który zwód już został wykonany i dostrzeżony przez trenera w meczu, a który warto jeszcze ćwiczyć.

 

Rodziców proszę o pomoc w tym projekcie. Każdy chłopiec z gr. 1 i 2 potrafi zrobić nauczone zwody w warunkach bez przeciwnika. Proszę zachęcać chłopców żeby wykonywali zwody podczas meczów. Jeśli jednak chłopiec będzie smutny z powodu niedostrzeżenia jego zwodu w meczu to proszę być cierpliwym. Na pewno każdy z tych chłopców uzbiera sporo gwiazdek. Jednak projekt zakłada, że trzeba trochę się namęczyć, żeby wysiłek został nagrodzony.

 

PS: jeśli są osoby, które nie chcą aby ich syn brał udział w tym projekcie to proszę zgłosić to trenerowi.

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x