2006: Awans do barażu o wojewódzką ligę

09
Listopad
2019

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-13 / U-14

U14

Bardzo dobrą jesień kontynuują zawodnicy z rocznika 2006. Dzisiaj dokończyli Krakowską Ligę Trampkarzy wygrywając z Nową Proszowianką Proszowice aż 13:0. Dwie bramki strzelił dwa lata młodszy od kolegów, a trzy od rywali Filip Przybyłko. Wiślacy zagrają w najbliższych dniach dwumecz z Górnikiem Wieliczka.

Podopieczni trenera Michała Jani na 12 meczów wygrali 11 i tylko raz podzielili się punktami z drugim w tabeli Hutnikiem Kraków. Dzisiaj, pewni awansu do barażu, podejmowali trzecią w tabeli Nową Proszowiankę Proszowice, a w składzie zespołu pojawili się między innymi Antoni Wójcik (r. 2007) oraz Filip Przybyłko (r. 2008), którzy dobrą postawą w drużynie U13 zostali wyróżnieni tym awansem. Strzelanie rozpoczął Tomasz Dusik, a później dołożył drugą bramkę i w kolejnych minutach na listę strzelców wpisywali się Dawid Czechowicz, Hugo Woyna-Orlewicz, znowu Dusik, Damian Hoyo-Kowalski, Tomasz Stanaszek, Jakub Tyliba po asyście Filipa Przybyłki, który dołożył trafienia numer 9 i 11, oraz Maciej Pachel i dwukrotnie Mateusz Kusiak.

Wiślacy bardzo dobrze poradzili sobie w lidze, w której dominującym rocznikiem był 2005 i staną przed szansą na awansu na szczebel wojewódzki. Ostatni krok trzeba uczynić w dwumeczu z Górnikiem Wieliczka. Zwycięzca awansuje bezpośrednie na zaplecze Małopolskiej Ligi Trampkarzy.

Wisła Kraków U14 jesienią: 11 zwycięstw, 1 remis, 0 porażek. Bilans bramkowy: 62 do 10.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x