2005/U-11/ – Podsumowanie niedzielnych rozgrywek szkoleniowych .

13
Wrzesień
2015

Autor Redakcja

Kategoria U-11

2005

W niedzielę 13 września na nowych obiektach Garbarni Kraków zostały rozegrane dwa Mini Turnieje w dwóch grupach A i B.
Pierwszy mecz w grupie A rozpoczął się o godzinie 9:00 a drużyna Wisły Kraków podejmowała gospodarzy Garbarnię Kraków. Mecz układał się dobrze po strzeleniu bramki na 1:0 dla Wisły, a nasi zawodnicy starali się ciągle kontrolować mecz jednak zabrakło dyscypliny w grze i mecz zakończył się wynikiem 1:1, a jedynym strzelcem bramki był : Dawid Morys.

Drugim meczem w grupie A to spotkanie Wisły Kraków z Krakusem Nowa Huta. Niestety po indywidualnych błędach oraz bojaźliwej grze całego  zespołu Wisła szybko przegrywała 0:2. Na szczęście był to kubeł zimnej wody na głowę naszych zawodników i już od tej pory było tylko lepiej, polepszyła się jakość gry, ale ostatecznie zdołaliśmy jedynie zremisować 2:2 po bramkach:Sikory Adriana  x2.

Mecze grupy B rozpoczęły się o 11:00, a drużyna Wisły rozegrała kolejno dwa mecze z Garbarnią oraz Krakusem. Od początku zarówno w jednym jak i drugim meczu zawodnicy Wisły prowadzili grę i szybko wychodzili na
prowadzenie bramkowe. Lepsze momenty przeplatały się ze słabszą postawą ale ostatecznie oba mecze zostały wygrane. Mecz z Garbarnią  zakończył się wynikiem 5:3 a strzelcami byli: Oskar Suder x 3, Hajduk Michał, Dawid  Morys . Spotkanie z Krakusem zakończyło się wynikiem 4:0, strzelcy bramek to: Oskar Suder x2, Wójtowicz Piotr, Kozik Kamil.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x