2005: Remis z Karolem

04
Październik
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-13

WISŁA KRAKÓW 2005 U13B

Remisem zakończyło się zaległe spotkanie 7. kolejki Małopolskiej Ligi Młodzików pomiędzy Karolem Wadowice, a Wisłą Kraków 2005. Bramkę w pierwszej połowie strzelił Kacper Przybyłko, a gospodarze wyrównali po przerwie za sprawą Szymona Wiktora, który niedawno wystąpił w Wiśle na turnieju w Ostrawie.

Spotkanie miało się odbyć w innym terminie, ale zostało przełożone na środę z uwagi na opady deszczu. Tak się jednak złożyło, że mimo ostatnio całkiem dobrej pogody, akurat 3 października znowu było oberwanie chmury, co znacząco wpłynęło na boiskowe wydarzenia. Wiślacy stracili pierwszą bramkę w tym sezonie, a rozegrali już osiem meczów.

Rozegraliśmy mecz w trudnych warunkach z uwagi na opady deszczu. Chcieliśmy konstruować akcje, było bardzo dużo prostopadłych piłek z naszej strony. Oprócz tego odbieraliśmy wysoko piłkę, po jednym z takich odbiorów bramkę strzelił Kacper Przybyłko. W drugiej połowie warunki coraz bardziej się pogarszały, a Karol strzelił z dystansu wyrównującą bramkę, po czym gospodarze zaczęli nam odbierać wysoko piłkę, a my kontrowaliśmy prostopadłymi podaniami. Dwukrotnie przyniosło to sytuacje sam na sam, niestety nie wykorzystaliśmy tego. Raz było bardzo blisko, ale strzał Przybyłki odbił się od spojenia słupka z poprzeczką – podsumował mecz trener Michał Jania.

7. kolejka Małopolskiej Ligi Młodzików
3 października, godz. 17:00, ul. Dworska 1, Tomice
Karol Wadowice – Wisła Kraków 1:1 (0:1)
Kacper Przybyłko 12′

Wisła Kraków: Mateusz Łacina – Wojciech Bielecki, Kacper Depta, Kamil Kozik, Dawid Kutermak, Adrian Lewiński, Dawid Morys, Aleksander Paczka, Kacper Przybyłko oraz Krystian Stryszowski, Adrian Sikora, Bartłomiej Sowa, Dawid Vardanyan, Piotr Wójtowicz, Maksymilian Żmuda

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x