2004: Wygrana w sparingu z Koroną Kielce

20
Październik
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-14

BAZ10192017-2987

Czwartkowe popołudnie Wisła Kraków 2004 wykorzystała na rozegranie meczu towarzyskiego z Koroną Kielce, która przyjechała w tym celu do Krakowa. Po bramkach Karola Tokarczyka i Kacpra Chełmieckiego Biała Gwiazda wygrała 2:1.

Fotogaleria z meczu autorstwa Bartka Ziółkowskiego

Wiślacy mogą być zadowoleni ze swojej postawy. Byli drużyną, która przeważała, choć rywal postawił wysokie warunki. Pierwsza bramka dla Wisły padła po kwadransie. Mariusz Kutwa uderzył z dystansu z rzutu wolnego, bramkarz zbił przed siebie, a najszybszy przy piłce był Karol Tokarczyk, który głową trafił do siatki. Goście odpowiedzieli po przerwie, gdy jeden z napastników z Kielc wykończył skutecznie sytuację sam na sam. Ostatnie słowo należało do podopiecznych trenera Tomasza Tchórza. Po zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Kacper Chełmecki i pewnym strzałem pokonał bramkarza Korony.

Wisła Kraków – Korona Kielce 2:1 (1:0)
Karol Tokarczyk, Kacper Chełmecki

Wisła Kraków: Piotr Zagórowski – Kacper Filo, Robert Zaborowski, Mariusz Kutwa, Kacper Zborowski – Dorian Gądek, Mikołaj Zięba, Jakub Jania – Bartosz Kutrzeba, Karol Tokarczyk, Kacper Chełmecki oraz Dawid Kędziora, Dominik Sambor, Oliwier Oczkowski, Bartosz Seweryn, Michał Opalski, Mateusz Popiela

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x