2004: Wisła się nie zatrzymuje

09
Wrzesień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-13

bz06252016-9206

Wisła Kraków 2004 z powodu rozgrywanego w weekend Silesia Cup 6. kolejkę Małopolskiej Ligi Młodzików podopieczni Michała Jani rozegrali w środku tygodnia. Do Krakowa przyjechał TAP Tarnów, a spotkanie zakończyło się spokojnym zwycięstwem wiślaków 7:0.

W pierwszej połowie goście stawiali dzielnie opór, a jedyną bramkę w tej części spotkania zdobył Bartosz Kutrzeba. Druga połowa była o wiele bardziej obfita w bramki. Pierwszy po przerwie do bramki trafił Dominik Sambor, który wykorzystał zamieszanie pod bramką rywala. Później do bramki trafiali: Dorian Gądek dwukrotnie, Stanisław Tynor oraz dwa razy w przeciągu dwóch minut Jakub Niedbała.

Nie było to najlepsze spotkanie w naszym wykonaniu. Stworzyliśmy sobie dużo sytuacji, ale mała część z nich była składa i dobrze skonstruowana. Wysoka wygrana cieszy, ale naszą drużynę stać na o wiele lepszą grę – powiedział po meczu trener Michał Jania.

6. kolejka, Małopolska Liga Młodzików

7 września, godz. 16:00, ul. Reymonta 22, Kraków
Wisła Kraków – TAP Tarnów 7:0 (1:0)
Bartosz Kutrzeba 11′, Dominik Sambor 36′, Dorian Gądek 39′, 54′, Stanisław Tynor 47′, Jakub Niedbała 57′, 58′
Wisła Kraków: Szymon Kucharski – Kacper Filo, Dorian Gądek, Patryk Kościółek, Bartosz Kutrzeba, Jan Libura, Jakub Niedbała, Michał Raś, Dominik Sambor, Szymon Wolak, Karol Tokarczyk, Stanisław Tynor, Bartłomiej Wolak, Kacper Zborowski

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x