2004: Wisła nie zwalnia tempa

26
Kwiecień
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-13

Wisła Kraków 2004

Wisła Kraków 2004 z kolejnym zwycięstwem! Tym razem okazała się lepsza w delegacji od Karola Wadowice. Warto jednak podkreślić, że w składzie gospodarzy przeważał rocznik młodszy.

Spotkanie, które było zaległą 16. kolejką, rozegrane zostało w podwadowickich Tomicach toczyło się generalnie pod dyktando Wisły, która na pierwszą bramkę czekała kwadrans. Michał Opalski otrzymał prostopadłe podanie i bezbłędnie wykończył sytuację sam na sam z bramkarzem. Chwilę później ten wyczyn skopiował Dorian Gądek i było 2:0. Gospodarze, podobnie jak w pierwszym meczu, udowodnili, że są groźną drużyną i trzy minuty później Mateusz Stanek zdobył kontaktową bramkę. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie.

Po zmianie stron Wisła miała pioronujące dwanaście minut. Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy Dominik Brewczyński dobił strzał jednego z wiślaków. Wynik osiem minut później podwyższył Kacper Filo, a ładnym uderzeniem z dystansu w 42. minucie popisał się Karol Tokarczyk i było 5:1 dla Białej Gwiazdy. W końcówce padły jeszcze dwie bramki – dla Karola na listę strzelców po raz kolejny wpisał się Stanek, a mecz zamknął rzut karny, który skutecznie wykonał Patryk Kościółek.

Wisła 2004 nieprzerwanie przewodzi w Małopolskiej Lidze Młodzików mając po 22. meczach aż 19 zwycięstw i trzy remisy.

16. kolejka Małopolskiej Ligi Młodzików
25 kwietnia, godz. 17:00, ul. Dworska 1, Tomice
Karol Wadowice – Wisła Kraków 2:6 (1:2)
Michał Opalski 14′, Dorian Gądek 19′, Dominik Brewczyński 32′, Kacper Filo 40′, Karol Tokarczyk 43′, Patryk Kościółek 56′

Wisła Kraków: Piotr Zagórowski – Dominik Brewczyński, Kacper Filo, Dorian Gądek, Dawid Kędziora, Patryk Kościółek, Bartosz Kutrzeba, Robert Zaborowski oraz Szymon Kucharski, Michał Opalski, Michał Raś, Bartosz Seweryn, Karol Tokarczyk, Kacper Zborowski

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x