2003: Kiko Ramirez podziękował drużynie i trenerowi

31
Sierpień
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

ramirez podziękował wiślakom

Miłym akcentem zakończyły się wakacje dla Wisły Kraków 2003. Na ostatnim sierpniowym treningu pojawił się trener pierwszej drużyny, Kiko Ramirez. Nie bez przypadku. Oczywiście przyjrzał się też prowadzonym przez trenera Mateusza Stolarskiego zajęciom, ale pojawił się ze względu na… syna.

Nieco ponad miesiąc z Wisłą Kraków 2003 trenował Daniel Ramirez, syn trenera, który przyleciał do Krakowa na wakacje. Chcąc pozostać w formie przed powrotem do ojczyzny zgłosił się do Akademii z prośbą o przyjęcie do treningów. Trener Stolarski nie odmówił i młody Hiszpan brał udział w zajęciach z Wiślakami, a tak właściwie sam nim się stał. Z uwagi na procedury nie mógł grać w meczach ligowych Wisły, ale uważnie śledził poczynania kolegów z Polski.

Bardzo dziękuję drużynie @akademiawisly i szczególnie rocznik 2003 z Trenerem Mateuszem Stolarskim. Powodzenie Panowie! @WislaKrakowSA – napisał na swoim Twitterze trener pierwszej drużyny. My również dziękujemy, życzymy powodzenia zarówno młodszemu, jak i starszemu Ramirezowi. ¡Buena suerte!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x