2003: CLT na Bronowiance i w CFsport

17
Sierpień
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

BAZ07262017-7758

Powoli do rozgrywek Centralnej Ligi Trampkarzy przygotowuje się Wisła Kraków 2003. W rudzie jesiennej nasi zawodnicy rywalizować będą w grupie D – z klubami z województw małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego oraz podkarpackiego. Wiślacy grać będą w roli gospodarza na obiektach Bronowianki Kraków przy ul. Zarzecze 124.

W grupie D znalazło się osiem najlepszych w swoich województwach drużyn. Małopolskę reprezentują Wisła Kraków i Sandecja Nowy Sącz, i to właśnie te drużyny rozpoczną rywalizację w tej grupie. Mecz odbędzie się w piątek, 18 sierpnia, o godz. 11:00, przy ul. Zarzecze 124. Większość zawodników gości w poprzednim sezonie reprezentowało barwy Sokoła Stary Sącz, który z Białą Gwiazdą najpierw zremisował 2:2, by później ulec przy Reymonta 0:5. Pozostałe drużyny w tej grupie to: Korona Kielce, KSZO Ostrowiec Św., Stal Mielec, SMS Jarosław, TOP 54 Biała Podlaska i Motor Lublin.

Dla Wisły będzie to pierwszy w historii mecz w Centralnej Lidze Trampkarzy. Rozgrywki debiutują i będą wielkim testem. Runda jesienna toczyć się będzie systemem każdy z każdym z rewanżami, natomiast dwie najsłabsze drużyny zagrają baraże o utrzymanie ze zwycięzcami lig wojewódzkich. Natomiast w rozgrywkach wiosennych, toczących się od początku, zwycięzcy grup awansują do finałów mistrzostw Polski.

Wiślacy w sierpniu osiągnęli sukces w Lohne – zajęli trzecie miejsce w turnieju, ogrywając m.in. Hansę Rostock, HSV i Eintracht Frankfurt. Po powrocie do Krakowa, rozegrali kontrolny mecz z Jagiellonią Białystok, w którym goście okazali się być lepsi o dwie bramki. Drużynę trenera Mateusza Stolarskiego w porównaniu do poprzedniego sezonu wzmocniło trzech zawodników: reprezentanci Małopolski Oskar Witek i Kacper Myszogląd oraz pozyskany ze Stadionu Śląskiego Chorzów Michał Barć.

Piątkowe spotkanie Wisły z Sandecją będzie można później obejrzeć za pośrednictwem kanału CFsport, który będzie nagrywał to spotkanie. Współpracująca z Akademią firma przygotuje również skrót z tego spotkania. CFsport można obserwować na Facebooku TUTAJ.

Dokładny terminarz Wisły 2003 w Centralnej Lidze Trampkarzy TUTAJ.

Zachęcamy do bycia na bieżąco z wynikami naszej zdolnej młodzieży. Wystarczy śledzić nasze konto na Twitterze @akademiawisly

https://twitter.com/akademiawisly/status/896384353604956162

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x