2002: Wisła pewnie z Unią Tarnów

10
Kwiecień
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

2002-kopiowanie

Kolejny mecz, kolejne zwycięstwo. Wisła Kraków 2002 pokonała w 16. kolejce Małopolskiej Ligi Trampkarzy Unię Tarnów 4:0. Wynik utrzymał się z pierwszej połowy, choć licząc sytuacje po przerwie mógł być nawet dwucyfrowy.

Wiślacy kolejny mecz zakończyli pewnym zwycięstwem, czwartym już w tej rundzie. Bramki strzelali: Daniel Wolak, Adam Warmuz, Daniel Muniak oraz jeden z zawodników gospodarzy, który zaskoczył własnego bramkarza. Po tym zwycięstwie Wisła jest wciąż liderem MLT, ma cztery punkty przewagi nad Cracovią (i jeden mecz więcej) oraz pięć nad Sandecją Nowy Sącz (dwa mecze więcej). Podopieczni trenera Adriana Filipka w Wielki Czwartek w ramach kolejnej kolejki podejmą u siebie PUKS Karol Wadowice. Warto podkreślić, że po meczu z Unią wiślacy zbliżyli się blisko granicy 100 goli w lidze – brakuje pięciu trafień. Dla porównania druga najczęściej strzelającą ekipa to Cracovia, która tych goli ma 57.

Nie był to łatwy mecz ze względu na warunki, które panowały na boisku, jednak byliśmy na to przygotowani. Mieliśmy plan na ten mecz i konsekwentnie go realizowaliśmy, z czego się cieszę. Mimo niezbyt dobrej murawy, myślę, że nasze akcje zespołowe jak i indywidualne stały na wysokim poziomie, mogąc się podobać. Niestety były też pewne wydarzenia na boisku o których musimy poważnie porozmawiać we własnym gronie – podsumował spotkanie trener Adrian Filipek.

16. kolejka Małopolskiej Ligi Trampkarzy
9 kwietnia, godz. 10:00, ul. Traugutta 5a, Tarnów
Unia Tarnów – Wisła Kraków 0:4 (0:4)
Daniel Wolak 20’, bramka samobójcza 27’, Adam Warmuz 29’, Daniel Muniak 34’

Wisła Kraków: Bartosz Matoga – Jakub Kulig, Patryk Pischinger, Jakub Zima, Kacper Masny – Aleks Leśniak, Wiktor Szywacz, Daniel Muniak, Sławomir Chmiel, Adam Warmuz – Daniel Wolak oraz Szymon Goch, Michał Przybyło, Bartłomiej Gierek, Mateusz Grzybowski, Konrad Konik, Jakub Galos

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x