2002: Udany rewanż na Tarnovii

29
Kwiecień
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-15

2002-kopiowanie

W sobotnie południe Wisła Kraków 2002 zrewanżowała się Tarnovii Tarnów za rundę jesienną i wygrała 2:0. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Sławomir Chmiel, ponadto Bartosz Matoga obronił rzut karny. Była to 19. kolejka Małopolskiej Ligi Trampkarzy.

Sobotni pojedynek lepiej rozpoczęli Wiślacy, którzy częściej byli w posiadaniu piłki, stwarzali sobie sytuacje bramkowe, a także kontrolowali przebieg spotkania. Pomimo dogodnych sytuacji, zabrakło zimnej krwi i skuteczności pod bramką rywali. Do przerwy bramki jednak nie padły. W pierwszej fazie drugiej części gry przewagę ponownie osiągnęła Biała Gwiazda, co zaowocowało bramkami. Najpierw Kacper Masny inteligentnie zagrał do Sławomira Chmiela, który w sytuacji nam sam nie dał szans bramkarzowi gości. Sześć minut później przed polem karnym faulowany był jeden z zawodników Wisły, a rzut wolny na bramkę zamienił ponownie Chmiel.

W dalszej części spotkania obserwowaliśmy już bardziej wyrównane zawody. Po stykowej sytuacji w polu karnym, gdzie obrońca Wisły i napastnik Tarnovii wzajemnie się przytrzymywali, arbiter spotkania postanowił podyktować rzut karny, a goście mieli świetnią okazję, aby zdobyć kontaktową bramkę. Ta sztuka im się jednak nie udała, bowiem świetnie interweniował Bartosz Matoga. Następnie Wisła miała swoje sytuacje. Po jednej z nich bramkę zdobył Daniel Wolak, jednak w chwili podania znajdował się na pozycji spalonej. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Wiślacy wygrali już dziewiąte spotkanie na wiosnę i pewnie liderują w Małopolskiej Lidze Trampkarzy.

19. kolejka Małopolskiej Ligi Trampkarzy
29 kwietnia, godz. 12:30 ul. Bandrowskiego 9, Tarnów
Tarnovia Tarnów – Wisła Kraków 2002 0:2 (0:0)
Sławomir Chmiel 39′, 45′

Wisła Kraków: Bartosz Matoga – Jakub Kulig, Jakub Zima, Patryk Pischinger, Kacper Masny – Aleks Leśniak, Wiktor Szywacz, Daniel Muniak Michał Przybyło, Sławomir Chmiel – Daniel Wolak oraz Szymon Goch, Konrad Konik, Bartłomiej Gierek, Michał Supel, Mateusz Grzybowski, Jakub Galos, Adam Warmuz

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x