2001: Wisła poznała rywali w Future Talents CUP

04
Październik
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-17

WISŁA KRAKÓW 2001 - U17

Wiemy już z kim Wisła Kraków 2001 zagra w następnym tygodniu w Budapeszcie. Podopieczni trenera Marcina Pluty wezmą udział w czwartej edycji prestiżowego turnieju młodzieżowego Future Talents CUP.

W tym roku w stolicy Węgier wystąpi dwanaście drużyn z dziesięciu państw. Los sprawił, że Biała Gwiazda została przydzielona do grupy C. Zmierzy się w niej z węgierskim Diósgyőri VTK, białoruskim FK Dinamo Minsk i austriackim SK Sturm Graz. W porównaniu do poprzednich lat zmienia się miejsce rozgrywania turnieju. Zamiast obiektów Ferencvárosi TC wykorzystane zostaną boiska Goldball ’94 FC – również klubu z Budapesztu.

Wisła w piątek rozegra mecz ligowy z Tarnovią Tarnów, a do Budapesztu uda się w niedzielę. Dla Białej Gwiazdy będzie to podejście numer cztery do rywalizacji w tym turnieju. Do tej pory najlepszy wynik osiągnęliśmy w 2015 roku, kiedy to drużyna prowadzona przez trenera Pawła Regulskiego zajęła 9. miejsce. Rok i dwa lata później kończyliśmy rywalizację na 16. miejscu. Szkoda było szczególnie ostatniego turnieju. Wiślacy zagrali sześć meczów, każdy przegrali, mimo że grali dobrze, ale zaważyły błędy indywidualne. Liczymy na poprawę sytuacji w tegorocznej edycji.

Więcej o Future Talents CUP można poczytać w TYM miejscu.

future talents cup_terminarz

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x