2001: Ważna wygrana z Dunajcem Ostrowsko

02
Październik
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-17

BAZ08192017-5471

Ponad godzinę potrzebowali zawodnicy rocznika 2001, żeby pokonać bramkarza Dunajca Ostrowsko. Ostatecznie, z rzutu karnego, dokonał tego Grzegorz Janiczak.

Wiślacy wiedzieli, że mecz w ramach 10. kolejki Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych do najłatwiejszych należeć nie będzie. Dunajec do tej pory zgromadził 18 punktów, a rozegrał jeden mecz mniej. I faktycznie drużyna z Podhala postawiła Wiśle warunki, ale przewaga – zgodnie z przewidywaniami – należała do Białej Gwiazdy. Nie przyniosło to jednak bramek w pierwszej połowie i na początku drugiej, mimo, że dogodnych sytuacji było co najmniej sześć. Jedyna bramka w meczu padła w 64. minucie, po tym jak Kacper Durda został powalony przez bramkarza gości, a Grzegorz Janiczak uderzył mocno w środek bramki.

Wisła 2001 po dziesięciu meczach ma 25 punktów i już w piątek zagra z Tarnovią Tarnów, a w niedzielę wyjedzie do Budapesztu, gdzie zagra w kolejnej edycji turnieju Future Talents CUP.

10. kolejka Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych
30 września, godz. 10:00, ul. Reymonta 22, Kraków
Wisła Kraków – Dunajec Ostrowsko 1:0 (0:0)
Grzegorz Janiczak 64′

Wisła Kraków: Kamil Broda – Adrian Gałka, Kamil Pachel, Michał Zając, Damian Korczyk – Kamil Bentkowski, Grzegorz Janiczak, Kacper Durda – Michał Cienkosz, Jan Dziadkowiec, Sławomir Chmiel oraz Dariusz Partyka, Jan Sejdak, Bartosz Główczyk, Tomasz Kolendowski, Szymon Windys

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x