2001: Kolejna wysoka wygrana wiślaków

07
Wrzesień
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-16

bz06122016-6873

Wisła Kraków 2001 jadąc do Bochni miała za sobą bardzo dobry mecz z Sandecją Nowy Sącz (3:0). Podopieczni trenera Marcina Pluty ponownie zagrali bardzo dobrze i ograli miejscowy BKS 4:0. Dwie bramki zdobył Maciej Grojec. Po jednym trafieniu zaliczyli napastnicy Kacper Durda i Jan Dziadkowiec.

W pierwszej połowie staraliśmy się kontrolować grę, natomiast brakowało nam dynamiki. Widać było, że chłopaki mają sporo w nogach, przy graniu środa-sobota trochę się to odbiło. Z kolei w drugiej połowie po dokonaniu kilku zmian wróciliśmy na odpowiednie tory, dominując przeciwnika. Szwankowała natomiast skuteczność pod bramką przeciwnika. Trzeba wziąć pod uwagę, że graliśmy co trzy dni i to zmęczenie było duże. Przed nami mecz z liderującą Garbarnią i potem wchodzimy w okres, gdy będziemy grali z drużynami pod nami w tabeli. Tutaj będzie ważne podejście, żebyśmy utrzymali właściwy poziom koncentracji i pomysłu na grę. Wtedy będzie dobrze. Chcieliśmy w swojej grupie zająć miejsce 1-5, żeby grać z najlepszymi w Małopolsce. Jesteśmy na dobrej drodze, żeby to osiągnąć, ale spokojnie, musimy cały czas robić swoje – podsumował spotkanie trener Marcin Pluta. Po tym meczu wiślacy awansowali na trzecie miejsce i tracą do pierwszej Sandecji dwa punkty.

5. kolejka, Małopolska Liga Juniorów Młodszych grupa 1
6 września, godz. 17:00, ul. Parkowa 3, Bochnia
BKS Bochnia – Wisła Kraków 0:4 (0:1)
Kacper Durda 34′, Maciej Grojec 51′, 55′, Jan Dziadkowiec 78′

Wisła Kraków: Kamil Broda (70′ Konstanty Karagiannakos – Adrian Gałka, Tomasz Kolendowski (50′ Dawid Jampich), Kamil Pachel, Szymon Windys (50′ Jakub Kościelniak) – Kamil Bentkowski (57′ Michał Cienkosz), Grzegorz Janiczak (50′ Arkadiusz Kasia), Jakub Janik, Damian Korczyk, Maciej Grojec (57′ Michał Zając) – Kacper Durda (60′ Jan Dziadkowiec)

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x