2001: Kadra Wisły na Future Talents CUP

08
Październik
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-17

WISŁA 2001 BUDAPESZT

Przed 13:00, po zjedzeniu wspólnego obiadu, Wisła Kraków 2001 wyruszyła do Budapesztu na Future Talents CUP. Do stolicy Węgier udało się 19 zawodników i trzech trenerów. Wśród powołanych jest m.in. Maciej Śliwa.

Wiślacy w piątek wygrali mecz ligowy z Tarnovią 7:1, ale już teraz są skupieni tylko i wyłącznie na węgierskim wyzwaniu. Wieczorem zameldują się w hotelu Budapeszt i w ciągu trzech dni rozegrają trzy spotkania – wszystkie o 11:30. Turniej Future Talents CUP transmitowany będzie na kanale YouTube TUTAJ, natomiast bieżące informacje można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej TUTAJ.

Trener Marcin Pluta do Węgier zabrał 19 zawodników, w tym Damiana Korczyka i Macieja Śliwę. Korczyk w związku z kontuzją jakiej doznał na początku sezonu w ostatnim czasie ponownie (od stycznia trenował z Wisłą CLJ) stał się członkiem drużyny rocznika 2001, natomiast dla Śliwy będzie to pierwsza okazja do gry z rówieśnika. Do tej pory pomocnik, który do Wisły trafił latem z Juventy Starachowice rywalizował w Centralnej Lidze Juniorów. W sobotę zaczął mecz z Wisłą Płock (1:0) w wyjściowym składzie.

Bramkarze: Kamil Broda, Maciej Kantyka
Obrońcy: Adrian Gałka, Jakub Zawada, Kamil Pachel, Dawid Jampich, Michał Zając, Szymon Windys, Damian Korczyk
Pomocnicy: Kamil Bentkowski, Maciej Śliwa, Jakub Janik, Grzegorz Janiczak, Sławomir Chmiel, Michał Cienkosz, Dariusz Partyka, Bartosz Główczyk
Napastnicy: Kacper Durda, Jan Dziadkowiec
Sztab szkoleniowy: Marcin Pluta, Sergiej Michajlow, Jakub Sage

future talents cup_terminarz

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x