2000: Sparingi kończą zgrupowanie w Straszęcinie

29
Lipiec
2016

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-17

wisła grała sparingi

W przedostatnim dniu obozu przygotowawczego do sezonu 2016/17 Wisła Kraków 2000 rozegrała dwa sparingi. W pierwszym wygrała 1:0 z Karpatami Krosno, w drugim zremisowała z Garbarnią Kraków 2:2. W obu meczach grano dwie połowy po 30 minut.

Od niedzieli przebywają wiślacy w oddalonym od Krakowa o 120 km Straszęcinie. Przez ten czas pracowali pod opieką trenerów, a już jutro wrócą do Krakowa, gdzie – po skończonych Światowych Dniach Młodzieży – będą mogli w spokoju trenować. Na zakończenie tygodnia na Podkarpaciu nasi zawodnicy zagrali dwa sparingi. W pierwszym z nich, w składzie, składającym się głównie z zawodników testowanych, uzupełnionych o Patryka Pawelę, Dawida Pasternaka, Franciszka Wróblewskiego i Adriana Kudelskiego, pokonali Karpaty Krosno, po golu tego ostatniego, 1:0. Drugim rywalem Białej Gwiazdy była dwa lata starsza drużyna Garbarni Kraków. W tym meczu padł remis 2:2, a wszystkie bramki zdobyte zostały w pierwszej połowie. Dla Wisły strzelali Filip Handzlik i wracający z wypożyczenia do Prądniczanki Kraków Daniel Morys.

Wisła Kraków – Karpaty Krosno 1:0 (0:0)
Adrian Kudelski
Wisła: Patryk Pawela – Franciszek Wróblewski, Adrian Kudelski oraz zawodnicy testowani

Wisła Kraków – Garbarnia Kraków 2:2 (2:2)
Filip Handzlik, Daniel Morys
Wisła: Kacper Loranc – Jakub Żółkoś, Kacper Pandyra, Dawid Kałuża, zawodnik testowany – Filip Handzlik, Błażej Skórski, Karol Rak, Jakub Jędras – zawodnik testowany, Daniel Morys oraz Patryk Skóbel i zawodnik testowany

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x