2000: Patryk Plewka z powołaniem na konsultację reprezentacji Polski

29
Kwiecień
2017

Autor Akademia

Kategoria Aktualności / U-17

Patryk Plewka

Miło nam poinformować, że już drugi zawodnik w tym tygodniu otrzymał powołanie na konsultację reprezentacji Polski. Po Adrianie Gałce (rocznik 2001) tym razem wyróżniony został Patryk Plewka (rocznik 2000), który od tego roku trenuje w Wiśle CLJ.

Zgrupowanie odbędzie się w dniach 9-10 maja w Warszawie. Szkoleniowcem reprezentacji do lat 17 jest Wojciech Tomasiewicz. Patryk Plewka trafił do Wisły na początku 2014 roku, od stycznia trenuje z dwa lata starszymi, a ostatnio dostał szansę występu w pierwszej drużynie Wisły przeciwko Puszczy Niepołomice w meczu sparingowym. Więcej o Patryku TUTAJ.

Kadra na zgrupowanie: PATRYK PLEWKA (WISŁA KRAKÓW), Jan Łoś (Arka Gdynia), Szymon Krocz (Górnik Zabrze), Mateusz Kochalski (Legia Warszawa), Jakub Sinior (Legia Warszawa), Tomasz Bańkowski (Mamry Giżycko), Filip Czach (Miedź Legnica), Daniel Widz (Olimpia Grudziądz), Wojciech Kobylarczyk (Podhale Nowy Targ), Marcel Stefaniak (Pogoń Szczecin), Jakub Mosakowski (Stomil Olsztyn), Jakub Brzeżowski (Zagłębie Lubin).

 

Strona wykorzystuje pliki cookies - jeśli zgadzasz się z polityką cookies zatwierdź klikając - "akceptuję"
Akceptuję
x